מה זה NameServer​s

זמן קריאה: 1 דקהNameserver הינו פרוטוקול המאפשר גישה לבסיס נתונים מבוזר, ככה למעשה יחידות קצה ברשת האינטרנט יכולות לתרגם שמות מתחם – לשמם האמיתי בזמן ההתקשרות.
למשל – הכתובת של האתר google.com " היא למעשה 172.217.16.164
מוזמנים לנסות להכנס לכתובת 172.217.16.164 ותראו שמיד תועברו לגוגל
נכון שלא היה לכולנו נוח לזכור ולהכנס לאתר על ידי כניסה ל 172.217.16.164? אנחנו מעדיפים להכנס לכתובת כמו google.com , ככה יותר נוח לנו גם לזכור את כתובת האתר.
בדיוק לשם כך קיימים שמות דומיין, שהם מפנות לכתובת ip של האתר. ו nameserver למעשה גורם לכך.
ברגע שביצעת רכישה לדומיין, תצטרך לכוון אותו באמצעות nameserver, או באמצעות הפניה אחרת כדוגמת A record, שים לב שמרגע ביצוע ההפניה לוקח לה עד 48 שעות להתבצע. לרוב בדומיינים בינלאומיים זה קורה מהר הרבה יותר מאשר בדומיינים ישראלים.
בפעם הראשונה שהתחלתי לבנות אתר, לא ידעתי על זמן ההשהיה של הפעלת הניימסרברים. חיכיתי עד היום שבו התכוונתי ליצור את הבלוג הראשון שלי בוורדפרס כדי לקנות את הדומיין ואת חבילת האחסון שלי.
פיניתי את סוף השבוע כדי לעבוד על זה וכשסוף סוף הבנתי למה האתר החדש שלי "לא עובד", נרתעתי מכך שאני צריך לחכות עד 24 שעות עד שהדומיין יתעדכן!
אל תיתן לזה לקרות לך! כדאי מאוד לרכוש את הדומיין כבר ברגע התחלת העבודה על האתר.

קטגוריות בוורדפרס ולמה כדאי להשתמש בהן כשבונים אתר

זמן קריאה: 1 דקה

קטגוריות בוורדפרס מיועדות לקיבוץ נרחב של הפוסטים שלך.
חשוב עליהן כעל נושאים כלליים, הקטגוריות קיימות כדי לסייע לקורא למצוא את התוכן שהוא מבקש באתר שלך.
הן קיימות כדי למיין את הפוסטים שלך וכדי לאפשר ליצור סיווג תוכן נכון באתר.
אפשר ורצוי לבנות תת-קטגוריות כשבונים את האתר.

לקריאה של הפוסטקטגוריות בוורדפרס ולמה כדאי להשתמש בהן כשבונים אתר

באיזה תמונות אפשר להשתמש כשבונים אתר

זמן קריאה: 2 דקות

באיזה תמונות אפשר להשתמש ובאיזה תמונות אסור להשתמש כשבונים אתר?
לרוב, בכל אתר או פרויקט שאנחנו בונים אנחנו נרצה להשתמש בתמונות, זה יכול להיות בשביל שיפור המראה הויזואלי, וזה יכול להיות שתמונות ממש נדרשות לשם כך. חשוב להתעכב על הנושא כדי לדעת איזה תמונות יסבכו אותנו בצרות, וגם באיזה תמונות אפשר להשתמש לאתר החדש או לכל דבר אחר.

לקריאה של הפוסטבאיזה תמונות אפשר להשתמש כשבונים אתר

קופירייטינג

זמן קריאה: 2 דקות

קופרייטינג הינו תהליך חשוב ואופן הטמעת התכנים באתר גם כן. נדרשת חשיבות גבוהה לאיכות התוכן מאחר והוא זה שממצב את איכות האתר במנועי החיפוש. כיום ידוע כי למנועי החיפוש ישנו אלגוריתם המזהה את איכות המאמרים והרלוונטיות שלהם בהתאם למחקר מילות מפתח כשהנגזרת לאיכות התוכן מדורג האתר במיקומים בשאילתות החיפוש.

לקריאה של הפוסטקופירייטינג

מקדם אתרים פרילנס או חברה לקידום אתרים

זמן קריאה: 4 דקות

כמעט כל בעל אתר המעוניין להתחיל בתהליך קידום אתרים (לפרטים נוספים אודות קידום אתרים לחץ כאן) שואל את עצמו האם כדאי לי לבחור במקדם אתרים פרילנס? או בעצם ללכת לחברת קידום אתרים? במאמר זה אני אנסה להבהיר מהם השיקולים הנדרשים מכל בעל אתר ומה בעצם הוא צריך לשאול את עצמו לפני שהוא מקבל את ההחלטה היכן לקדם את האתר שלו. את המאמר אחלק לשניים בכל חלק אבהיר מה בעצם קורה בכל שלבי התהליך הן בחברת קידום אתרים והן מצד מקדם אתרים פרילנס כשהקו המנחה שלנו / היעד הינו קידום האתר בצורה אחראית, חכמה, מקצועית וכזו שמביאה תוצאות ביחס לזמן וביחס לתשלום אותו אנו מוציאים עבור תהליך הקידום.

לקריאה של הפוסטמקדם אתרים פרילנס או חברה לקידום אתרים

בניית אתר תדמית

זמן קריאה: 2 דקות

קראפטווב ניא המובילה בתחום בניית אתרים, מציעה לכם בניית אתר תדמית בעל מערכת ניהול תוכן בעיצוב יוקרתי. 
קראפטווב בניית אתרים, מציעה לך שירותי בניית אתרי תדמית, המיועדים לעסקים, המעוניינים לעדכן ולשנות את תוכן האתר שלהם בעצמם וכן לעסקים הנדרשים לבצע עדכונים שוטפים ושינויים רבים בתוכן, ללא תלות או צורך בידע מקצועי, הקשור בתחום בניית אתרים.

שירות הקמת אתר תדמית כולל שימוש במערכות דינאמיות מתקדמות לניהול תוכן, המאפשרות עדכון תוכן בקלות וביעילות. תוכן, כמו, תמונות, מלל, סרטוני וידאו ועוד.

לקריאה של הפוסטבניית אתר תדמית

פעולות לביצוע לפני בניית אתר

זמן קריאה: 3 דקות

אתם רוצים לבנות אתר, ברכות, זה משהו שכל אחד צריך בימינו. אבל ממש רגע לפני בואו ותראו מה אתם צריכים לתכנן לפני אתם מתחילים. כמובן שאתם לא חייבים לעשות בעצמכם את כל מה שתקראו אבל כדאי מאוד שלפחות תכירו מה נדרש כדי לבנות אתר, אילו פעולות נדרשות כדי להקים אתר אינטרנט שישרת את המטרות שלכם.

לקריאה של הפוסטפעולות לביצוע לפני בניית אתר

האצת דפים בהתקנים ניידים (AMP)

זמן קריאה: 3 דקות

AMP: ACCELERATED MOBILE PAGES

האצת דפים בהתקנים ניידים הינו פרויקט בקוד פתוח של גוגל המאפשר גלישה מהירה יותר באתרי אינטרנט בהתקנים ניידים גם כאשר מהירות האינטרנט איטית. על מנת שהאתר שלכם יתמוך בהתאמת הדפים לתכונה זו נדרש לבצע פעולות שונות בדפי האתר כגון הטמעת קוד המועבר על ידי גוגל (הנחיות נוספות ניתן למצוא כאן) ועוד פעולות נוספות כפי שמסביר המדריך של גוגל. חשוב להבין כי לא מדובר כאן באתר מותאם למובייל אלא אינדקס מקביל אליו שנוצר בנוסף לדפי האתר המותאמים לסמרטפונים הכתובים ב HTML פשוט וקריא המבוסס על קוד קל (משקל) שעובד מהר יותר ולא מצריך הרבה משאבים מהמערכת ומרשת האינטרנט. את קבצי הפרויקט ניתן להוריד כאן.

לקריאה של הפוסטהאצת דפים בהתקנים ניידים (AMP)

פרסום בפייסבוק

זמן קריאה: 2 דקות

רשתות חברתיות בכלל ופייסבוק בפרט מהוות פלטפורמות אדירות להגעה ללקוחות פוטנציאליים הנמצאים ברשת. אנו מעניקים שירותי הקמה וניהול דפים עסקיים בפייסבוק לעסקים על מנת להגביר את נוכחותם האורגנית ברשת. ניהול אישי לדף הפייסבוק שלכם שמעודכן ביצירתיות מקורית ברמה יומית.  

לקריאה של הפוסטפרסום בפייסבוק

השארת פרטים

נדאג לחזור אליך בקרוב