בלוג

איזה תמונות מומלצות לאתר כשבונים אתר

craftweb-co-il-what-images-you-can-use-when-building-a-website
זמן קריאה: 2 דקות

מהן תמונות מומלצות לאתר ובאיזה תמונות אסור להשתמש כשבונים אתר?
לרוב, בכל אתר או פרויקט שאנחנו בונים אנחנו נרצה להשתמש בתמונות והעדיפות שהם יתאימו לאתר, זה יכול להיות בשביל שיפור המראה הויזואלי, וזה יכול להיות שתמונות ממש נדרשות לשם כך. חשוב להתעכב על הנושא כדי לדעת איזה תמונות יסבכו אותנו בצרות, וגם באיזה תמונות אפשר להשתמש לאתר החדש או לכל דבר אחר.

זכויות יוצרים, באיזה תמונות אפשר להשתמש

עניין הזכויות יוצרים בזמן בניית אתרים הוא דבר חשוב ביותר אליו אנחנו צריכים לשים לב, לא רק בגלל שפגיעה בזכויות יוצרים הינה דבר לא מוסרי, אלא גם כי לעיתים אנחנו יכולים לבצע זאת בתום לב – ולקבל תביעות.

כיום לא קשה לאתר תמונה ברשת ע”י חיפוש באמצעות תמונות וכלים נוספים, בהם משתמשים אנשים שמנסים למצוא מפירי זכויות יוצרים, ויכול להיווצר מצב שגם אתר או פרויקט לשימוש פנימי שלנו יכול להחשף לתביעות.

קרה לנו שקיבלנו טלפון מלקוח, שקיבל מייל עם תביעה על סכום ענק, על הפרת זכויות יוצרים – אותו לקוח היה בטוח שמדובר באתר האינטרנט, התקשר אלינו, אנחנו מלכתחילה ידענו שבאתרים שלנו ושל לקוחות שלנו לא יכול לקרות מצב כזה כי אנחנו מקפידים על כך מאוד, ולאחר בירור עם הלקוח התברר שהוא לקח תמונה מגוגל של “פקקים” בתל אביב, השתמש בה במצגת פנימית שכלל הוא לא העלה לאתר, ובכל זאת תבעו אותו בגלל התמונה. כלומר, צריך לדעת באיזה תמונות אפשר להשתמש ובאיזה תמונות לא להשתמש אפילו כשלא בונים אתר.

זה מצב לא נעים בכלל, ולכן לכן חשוב חשוב להשתמש בתמונות עם רישיון כל הזמן, או בתמונות חינמיות לחלוטין.

בחיים אבל בחיים אל תעתיקו תמונות מגוגל או מנועי חיפוש אחרים לאתר שאתם בונים! זה מתכון לאסון.

אז באיזה תמונות אפשר להשתמש כשבונים אתר אינטרנט?
כשאתם בונים אתר וורדפרס אפשר להשתמש בתמונות מתוך אתרים שנותנים/מוכרים תמונות שניתן להשתמש בהם באופן חופשי.

ריכזתי עבורכם מספר אתרים (בתחתית הפוסט) שבהם יש תמונות חינמיות לחלוטין ותמונות שאפשר לקנות רישיון שימוש בהן ולהשתמש בהן באתר שלכם ללא חשש.

לקוחות CraftWeb – הפתרון בשבילכם :
אתם לגמרי מסודרים, אנו בונים אתרים בעזרת אחד ממאגרי התמונות (בתשלום) הטובים ביותר, שבו יש מעל חצי מיליון תמונות. בכל פרויקט שתעשו דרכנו תוכלו לבחור איזה תמונות שתרצו וכמה שתרצו – ולשלב אותן באתר האינטרנט שלכם או כחלק מהתוכן. כמובן כל התמונות שתקבלו דרכנו הם תמונות עם רישיון, אותם אנחנו קונים עבורכם, ואנחנו לא מגבילים בכמות תמונות בפרויקט.

רשימת מאגרי תמונות ללא בעיה של זכויות יוצרים:
**הערה, חשוב לבדוק את האתרים שכאן ואת התמונות שאתם לוקחים, לפני שאתם מכניסים אותן לאתר, יכול להיות שדברים משתנים מרגע כתיבת הפוסט**


https://librestock.com/ –

https://pixabay.com/

https://www.pexels.com/

https://foter.com/

https://www.dreamstime.com

https://www.designerspics.com/

https://www.freeimages.com/

https://www.lifeofpix.com/

https://www.imcreator.com/free

לעולם אסור לך להשתמש בתמונות שאתה מוצא בחיפוש של גוגל או תמונות אותם לא הורדת ברישיון /מצורף לך רישיון לשימוש חופשי. פעמים רבות התמונות האלה מוגנות בזכויות יוצרים ואתה מפר את החוק על ידי שימוש בהן. יוכלו לאתר את הפרת הזכויות בקלות רבה ועלולים להגיש נגדך תביעה משפטית על כך.

עכשיו כשאתם יודעים באילו תמונות מותר לכם להשתמש ובאיזה אסור, המשיכו לקרוא מאמר שמלמד איך להעלות תמונות למערכת וורדפרס

כתיבת תגובה

רוצה לקדם את העסק שלך?

צור קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר משתלמת!