בלוג

תחזוקת אתר וורדפרס

cropped-craftweb-co-il-wordpress-maintenance.jpg
זמן קריאה: 4 דקות

תחזוקת אתר וורדפרס – מה זה כולל​

בניית אתר וורדפרס יכולה לקדם מאוד עסקים רבים. היתרונות של אתר וורדפרס הם רבים – קל לתפעל אותם באופן שוטף וקל גם יחסית לקדם אותם באופן אורגני בגוגל. כאשר אנחנו מקימים אתר וורדפרס לעסק שלנו חשוב שנוודא שהוא יכול לעבוד באופן טוב ושיראה ייצוגי. על מנת שנבטיח את איכות העבודה של האתר שלנו כדאי לנו לשכור חברת בניית אתרים שתבצע עבורנו את בניית אתר וחברת תחזוקת אתרים שתבצע עבורנו באופן חודשי עבודות תחזוקה. עבודות אלו כוללות בין השאר את העבודות הבאות:

  • ביצוע עדכונים בתוכן של האתר
  • ביצוע עדכונים בקוד של האתר
  • ביצוע פתרון תקלות במהירות הטענות של האתר
  • הקמה של דפים חדשים באתר

תחזוקת האתר כוללת גם הרבה מאוד עבודות נוספות וחשוב שנסגור מראש עם החברה שנשכור לביצוע עבודות התחזוקה איזה עבודות נצטרך מדי חודש והאם בכלל מדובר בעבודות תחזוקה באופן חד פעמי.

תחזוקת וורדפרס – למה חשוב לבצע תחזוקה לאתרי אינטרנט​

ביצוע עבודות תחזוקת וורדפרס הן עבודות שחשוב מאוד לבצע בכל אתר אינטרנט. כאשר אנחנו מקימים אתר אינטרנט ומעלים אותו לאוויר חשוב שהאתר יפעל כמו שצריך. אחד הדברים הכי לא טובים שיכולים לקרות לתדמית העסקית שלו הוא מצב בו האתר לא יפעל כמו שצריך ויהיו בו הרבה תקלות. במצב בו האתר יש הרבה תקלות הגולשים שמגיעים לאתר לא ייהנו מחוויית גלישה טובה ורוב הסיכויים שהם לא יבחרו לחזור ולגלוש באתר בעתיד. ביצוע עבודות תחזוקה יאפשר לנו לשמור על רמת ביצועים טובה באתר כך שהרבה מאוד גולשים ייהנו מהגלישה בו. יתרון נוסף של ביצוע עבודת תחזוקה לאתר שלנו הוא שככל שהאתר מעודכן יותר ומצב התחזוקה שלו טוב כך יש פחות סיכוי שיפרצו אליו והוא יהיה ברמת אבטחה גבוה מאוד.

תחזוקת וורדפרס – איך תחזוקה של אתרי אינטרנט תורמת לקידום שלהם בגוגל​

תחזוקה של כל אתר אינטרנט היא דבר חשוב מאוד. אתרים שעוברים עבודות תחזוקה אחת לתקופה הם אתרים טובים יותר הן ברמת התוכן שלהם והן ברמת הנראות שלהם. אתרים שמבצעים בהם עבודות תחזוקה הם אתרים שנטענים מהר יותר ושהגולשים נהנים יותר לגלוש בהם ומבלים בהם יותר זמן בכל גלישה. כל הפרמטרים האלו ביחד תורמים רבות לקידום האורגני של האתר בגוגל. הקידום האורגני של האתר בגוגל חשוב במיוחד כי הוא מה שמבטיח את איכות האתר ולמעשה גורם לגוגל לדרג גבוה יותר את האתר בתוצאות החיפוש האורגניות שלו. שיפור התוצאות האורגניות של האתר יתרמו לעסק שלכם על ידי כך שיהיו לכם יותר גולשים באתר שיוכלו להפוך ללקוחות שלכם ברשת או מחוצה לה.

תחזוקת וורדפרס – ויצירת חווית גלישה איכותית באתר​

תחזוקת וורדפרס יכולה להפוך את חוויית הגלישה בכל אתר וורדפרס לחוויה איכותית יותר. כאשר אנחנו גולשים באתר אנחנו רוצים שכל המידע באתר יהיה מעודכן ושהדפים השונים באתר יטענו כמה שיותר מהר. ככל שיכול להיות לנו קל יותר להתמצא באתר ושהוא נגיש יותר כך חוויית הגלישה בו היא ברמה גבוה יותר. חוויית הגלישה באתר היא פרמטר חשוב מאוד לשיפור התדמית של העסק שלנו וגם לשיפור הקידום האורגני של האתר. אתרים שחוויית הגלישה בהם לא נוחה הם אתרים בהם גולשים לא יחזרו לגלוש מספר פעמים והם גם לא יחזרו לרכוש מוצרים מהאתר. ככל שיותר גולשים יחזרו לגלוש באתר כך ההחזקה שלו תשתלם לכם יותר ותוכלו להפיק בו מדי יום עסקים רווח כספי גדול יותר.

תחזוקת וורדפרס – ביצוע עדכונים לאתר​

ביצוע שוטף באופן חודשי של עבודות תחזוקת וורדפרס כולל בין השאר גם ביצוע עדכונים באתר. העדכונים שיש לבצע באתרי וורדפרס כוללים בין השאר ביצוע עבודות עדכון לתוספים של האתר וגם ביצוע עבודות עדכון לתבנית של האתר. ביצוע עדכונים בתוספים של האתר או בתבנית שלו הם עדכונים ברמה הטכנית של האתר. עדכונים מסוג אחר הם ביצוע עדכונים בתכנים של האתר כמו התמונות והטקסטים שמופיעים בכל דף בו. חשוב לבצע בו זמנית עדכונים גם ברמה הטכנית של האתר וגם ברמה של התוכן שיש באתר. ככל שהאתר כולל יותר דפים כך יש צורך לבצע בו יותר עבודות תחזוקה ועדכון – אך כך גם האתר חזק יותר וקל יותר לקדם אותו באופן אורגני בגוגל לאורך תקופה ממושכת. עלינו לוודא שעבודות העדכון השונות באתר שלנו מותאמות לצרכים הטכניים של האתר ולצרכים ברמת התוכן של האתר ושהן מותאמות אחת לשנייה.

תחזוקת וורדפרס – ניקוי תגיות באתר​

אחת מהעבודות השכיחות יותר של ביצוע תחזוקת וורדפרס היא עבודה של ניקוי תגיות באתר. בכל אתר יש תגיות שנועדו להתאים ולהקל את הקידום של האתר ואת ההופעה שלו באופן אורגני בגוגל. כאשר אנחנו רוצים להפוך את מהירות הטעינה של האתר למהירה יותר או כאשר אנחנו רוצים לשפר את הקידום האורגני של האתר בביטויים שונים אנחנו חייבים לנקות את התגיות שיש בכל דף או תמונה באתר ולהתאים אותן למילות החיפוש בהן אנחנו רוצים לקדם את האתר. עבודה זו יכולה לקחת הרבה זמן במיוחד כאשר האתר הוא וותיק ויש לו עשרות או מאות דפים. את העדכון של התגיות יש לבצע בכל דפי התוכן באתר וגם בפוסטים שיש בבלוג של האתר.

תחזוקת וורדפרס – על החשיבות של אבטחת האתר​

אחת מעבודות תחזוקת וורדפרס שהכי חשוב להקפיד לבצע באתרי אינטרנט באופן כללי ואתרי וורדפרס באופן ספציפי הוא עבודות תחזוקה לאבטחת האתר. חשוב מאוד להקפיד שהאתר שלכם יהיה מאובטח באופן מלא. אתר לא מאובטח הוא אתר שהאקרים יכולים לגנוב ממנו פרטים אישיים של גולשים וגם לפרסם בו מידע זדוני שבכלל לא קשור לעסק שלכם. על האבטחה של האתר חשוב לשמור וחשוב לעשות זאת בעזרת מומחים לאבטחת אתרים. לרוב מתכנת אתרין מומחה ידע לאבטח את האתר שלכם באופן הטוב ביותר ובמסגרת התקציב שעומד לרשותכם. על ידי התקנה של תוכנות שונות ותוספים המיועדים לכך אבטחת האתר שלכם תוכל להיות בטוחה והרמטית יותר לאורך זמן. את התוספים ואת התוכנות יש להקפיד לעדכן בהתאם לזמן ההתקנה הראשוני שלהם.

לסיכום – בחרו חברה לתחזוקת אתרי וורדפרס מקצועית ואמינה​

תחזוקת וורדפרס היא חלק חשוב מהפעלה של אתר אינטרנט. אם יש לכם אתר וורדפרס פעיל חשוב שתקפידו לבצע בו עבודות תחזוקה שוטפות לאורך כל ימות השנה. לרוב את עבודות התחזוקה לא כדאי לכם לבצע לבד אלא לפנות לחברת תחזוקת אתרים שתעשה זאת עבורכם. חברה מקצועית תוכל לבצע את עבודות התחזוקה באופן שוטף ומקצועי ברמה גבוה מאוד. בעת בחירת ההתקשרות עם חברה מסוימת כדאי לכם לסגור מראש איזה עבודות יכללו בעבודות התחזוקה והאם ניתן לשלם עליהן באופן חודשי או פר ביצוע.

פנייה לחברה מקצועית ואמינה תבטיח שהאתר שלהם יפעל באופן הטוב ביותר ושציבור הגולשים שיגיע אליו ייהנה בו מחוויית גלישה משופרת ונעימה, כך שהם ירצו לחזור בעתיד לאתר ולגלוש בו פעמים נוספות. מומלץ לפנות לחברה שיש לה ניסיון וידע מקצועי מתאים ושתחום ההתמחות העיקרי שלה הוא אתרי וורדפרס.

כתיבת תגובה

רוצה לקדם את העסק שלך?

צור קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר משתלמת!