בלוג

שיווק אתרים

שירותי-שיווק-אתרים-קראפטווב
זמן קריאה: 2 דקות

אז שמעתם על שיווק אתרים ואמרתם גם העסק שלי יכול להרוויח מזה.

יש לכם אתר אינטרנט והוא נראה מדהים. השקעתם בו לא מעט אנרגיה וכסף, הגעתם לפגישות עם החברה שבנתה לכם את האתר, עשיתם יחד איתם אפיון, האתר התקדם צעד אחר צעד, עד שבסופו של דבר הוא עומד, מוכן ויפה, מרשים ומעוצב. ואתם מחכים שהחל מרגע זה שטף של לקוחות יגיע אליכם.

אבל אתר אינטרנט חייב להיות משווק. הוא חייב להיות מקודם במנועי החיפוש ובראשם גוגל כמו גם מפורסם ברשתות החברתיות וברחבי הרשת בכלל.  אתר אינטרנט לא יכול לעמוד בשממה בלי פעילות שיווקית סביבו, מכיוון שהוא כמו רבים אחרים לא ייראה בכלל. אז מה צריך לעשות? קודם כל לפנות לחברה מומחית בקידום אתרים, חברה שהמושג “שיווק אתרים” הוא היום יום שלה.

שיווק אתרים

שיווק אתרים בקידום אורגני וממומן בגוגל

אחת הפעולות החשובות ביותר מבין פעולות רבות של שיווק אתרים הוא קידום אורגני ו\או ממומן בגוגל. גוגל כידוע הוא מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם, וככזה, הלקוחות שלכם נמצאים בו כל הזמן. הם מחפשים שירותים או מוצרים כמו שאתם מוכרים, בגוגל, והם עושים את זה בפשטות באמצעות שאילתא בשורת החיפוש.

כמה מילים על קידום אורגני וממומן. קידום אורגני הוא קידום טבעי, באמצעות פעולות שונות ומתמשכות בתוך האתר ומחוצה לו. בתוך האתר אופטימיזציה של התוכן, יצירת קישורים פנימיים, עבודה על מהירות האתר, יצירת היררכיה נכונה ועוד פעולות רבות אחרות, ומחוץ לאתר, יצירת קישורים פנימיים ופרסום האתר בפלטפורמות שונות. המטרה – שגוגל יראה את האתר כבעל ערך לגולשים, כנוח לגלישה וכיעיל בתחומו וכך יקדם את האתר לפי מילות מפתח ויאפשר לו להופיע בתוצאות הראשונות.

קידום ממומן בגוגל הוא תשלום פר קליק. אבל יש חוקים שונים של גוגל שצריך לעמוד בהם כדי לשלם כמה שפחות ולהופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות הממומנות, ופרסום ממומן יכול להיות הצלחה גדולה אם נעזרים במומחים

פרסום ברשתות החברתיות וברשת בכלל

שיווק אתרים כולל כמובן גם פרסום ברשתות החברתיות מה שיכול להיות בצורה אורגנית או ממומנת גם כן. אם ניקח לדוגמא את פייסבוק, מערכת הפרסום של פייסבוק היא כזו שמאפשרת למקד את הפרסום על פי מין, גיל, אזור מגורים, מצב סוציו אקונומי, תחומי עניין ועוד פרמטרים רבים אחרים. פרסום יעיל ברשתות החברתיות כמו גם בפלטפורמות פרסום כמו אאוטבריין וטאבולה, יאפשר לאתר להגיע לכמה שיותר עיניים.

שיווק אתרים ברשתות חברתיות

שיווק אתרים זה רק Craftweb

אתם כבר מבינים שאתר בפני עצמו זה לא מספיק והוא צריך להיות משווק כמה שיותר, ואנחנו ב-Craftweb יכולים לסייע לכם. איך? הצוות שלנו הוא צוות שמומחה בבניית אתרים, אבל לא רק בנייה אלא גם שיווק אתרים ברמה גבוהה במיוחד. מאות לקוחות לא טועים, חברת Craftweb היא החברה המובילה בתחום.

רוצים לדעת יותר? צרו קשר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

כתיבת תגובה

רוצה לקדם את העסק שלך?

צור קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר משתלמת!