בלוג

רשתות חברתיות

זמן קריאה: 3 דקות

רשתות חברתיות בקידום אתרים

רשתות חברתיות מהוות חלק מהותי ביותר מחיינו וממש מהוים יקום מקביל למנועי החיפוש השונים. רשתות החברתיות הפופלריות שבניהן החל מפייסבוק, טוויטר, גוגל פלוס, לינקדאין ועוד.. אך אנו נתמקד כאן ברשת החברתית הפופולרית ביותר – פייסבוק.

פייסבוק מעניקה פלטפורמה נהדרת לאיתור חברים שלא ראינו שנים ושמירה על קשר עם בני משפחה אך…. כמובן להפצת מסרים, הצעת שירותים ומכירת מוצרים על ידי אתר פייסבוק יחד עם זאת הפרסום בפייסבוק תורם לא מעט לקידום אורגני של אתרכם במידה ומנוהל בצורה מקצועית ניתן להפיק ממנו ערך מוסף.

ניתן לשלב בין רשתות חברתיות הדומיננטיות הקיימות כיום ברשת כגון העלאת סרטים ליוטיוב ולהפיץ פוסטים ופרסומים בפייסבוק לחברים ולקהל לקוחות פוטנציאלי. ניהול רשתות חברתיות יעיל יכול להוות שינוי של 180 מעלות ביחס הפניות האיכותיות לאתר שלך ופייסבוק לעסקים בכלל מהווה גורם אינטרנטי שהתפוצה בו כל כך ממוקדת ויעילה שהופכת את השיווק בפייסבוק לכלי רב עוצמה ואת לינקדאין, יוטיוב ושאר הרשתות החברתיות לכלי עזר מעולים להגדלת נפח הפעילות של האתר ומאפשרים להנגיש אותו ליותר גולשים ממקורות שונים מלבד מנועי החיפוש.

תבניות וורדפרס

רשתות חברתיות

יחד עם זאת פרמטר חשוב מאוד בקידום אתר הוא איכות הקישורים והמאמרים שמעלים לרשתות החברתיות וכמה הן באמת תואמות ומעלות את הערך המוסף כאשר הגולש מופנה לאתר.

לכן חשוב מאוד במסגרת בניית קישורים להוציא את הקישור הנכון לדף הנכון שלכם באתר על מנת להביא לקישור איכותי הן בפן של מנועי החיפוש והן בפן של הגולש שחשב שעצם ההפנייה לאתר שלכם תעניק לו מידע נוסף ותוסיף לזה שהוא קבל קיבל ברשת החברתית. לפרסום ברשתות החברתיות יתרונות עצומים בכך שניתן להגיע בצורה אורגנית וממומנת לקהל לקוחות פוטנציאליים ולהעביר מסרים לקבוצות אוכלוסייה לפי בחירה של גיל, מין, מיקצוע ועוד.. אך לצד היתרונות יש גם חסרונות ברשתות החברתיות מאחר והן נגישות וזמינות לכולם.

התוכן שמוצג בהן לא מנוהל ולא מפוקח ואחוז מאוד גבוהה ממנו הוא זבל שלא אתם ולא מישהו אחר מבני משפחותיכם היה רוצה להיחסף אליו להבדיל ממנועי החיפוש בדגש על גוגל שם התכנים יותר מבוקרים וקיימת השתדלות להעניק במה לתכנים האיכותיים ביותר ולדרג אותם בראש תוצאות החיפוש בהתאם לשאילתה המבוקשת.

לכן, נדרש לקחת בחשבון את כל מה שנכתב כאן ומכאן לנתב את הרשתות החברתיות בהתאם לצורכי העסק במקרה שלנו ולחשוב כיצד האפשרות לחשיפה נוספת יכולה לתרום לקידום העסק שלנו באינטרנט. אנו במסגרת קידום אתרים מעניקים שירותי פרסום בפייסבוק במגוון מישורים:

רשתות חברתיות – פרסום בפייסבוק בצורה אורגנית:

  • הקמת דף עסקי בפייסבוק (אתר פייסבוק) הכולל עיצוב גרפיקה, בניית קטגוריות וטופס יצירת קשר.
  • אפיון וחלוקת מגזרי פעילות פוטנציאליים והכנת תוכנית פעילות.
  • פתיחת קבוצות רלוונטיות והשתתפות בפורומים, העלת סטטוסים ברמה יומית להגדלת נפח הפעילות של העסק, פרסום מאמרים מקצועיים.
  • מתן דגש לכמות לייקים איכותית ורלוונטית, לייקים בפייסבוק מהווים פרמטר חשוב לקידום הדף והעסק בכלל.

שיווק בפייסבוק בקידום ממומן:

  • אפיון מוצרי / שירותי העסק ופילוח קהל לקוחות פוטנציאלי.
  • הכנת מודעות פרסום מותאמות לקהל היעד שהוגדר.
  • בחינת איכות הפניות תוך שימת דגש להגלת האיכות להחזרת ההשקעה.

רשתות חברתיות

מסקנות רשתות חברתיות

רשתות חברתיות אם כך תורמות לנו רבות בתהליך קידום אתרים אורגני ומעניקות במה נוספת לאתרי האינטרנט של העסק. חשוב לדעת כי גם בתפעול פעילות העסק ברשתות החברתיות נדרש לדעת כיצד למנף את העסק ומכל סטטוס ופוסט להפיק את המירב מהבחינה הפרסומית.

חשוב לפתוח דפים עסקיים ולהפיץ אותם כמה שיותר כשבמקביל לפתוח גם קבוצות ולהעשיר את תחומי העניין של החברים בקבוצה עם מאמרים ופעילויות התורמות לקידום העסק.

קביעת אירועים וביצוע חוגי בית יכולים לתרום בהחלט לקידום העסק ברשתות החברתיות שמעניקות במה נהדרת לאירועים מסוג אלה. רשתות חברתיות עם כל החסרונות טומנים בחובם גם יתרונות שחובה על כל בעל אתר לנצל על מנת להגדיל את התנועה לאתר שמהווה פרמטר חשוב מאוד בקידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי החיפוש.

בניית אתרים בוורדפרס מעניקים יכולות מדהימות לסנכרון בין האתר לחשבון הפייסבוק ומסייעות בעבודה אפקטיבית ומביאה לתוצאות מהירות.

כתיבת תגובה

רוצה לקדם את העסק שלך?

צור קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר משתלמת!