בלוג

קידום ממומן

craftweb-co-il-pay-per-click-adwords
זמן קריאה: 2 דקות

הקידום הממומן מובא לידי ביטוי בווריאציות שונות באינטרנט לפלטפורמות מגוונות, לכל פלטפורמה יש את היתרונות שלה וכדאי לבחון את כולן לפני שמתחילים קמפיין פרסום ממומן באינטרנט. הפלטפורמות הבולטות ביותר כיום לפרסום ממומן באינטרנט הן: גוגל אדוורדס, פייסבוק, וויז כאשר לכל אחת מן הפלטפורמות הנ”ל יש את אותו עקרון עבודה.

קידום ממומן להבדיל מקידום אורגני מתחיל לעבוד ישר עם הפעלת הקמפיין ואת המודעות שלנו נוכל לראות באופן מיידי אם במנוע החיפוש של גוגל, בלוחות של פייסבוק או כמובן באותו אופן בוויז. את מסעות הפרסום ניתן להחיל על אתרי אינטרנט, דפים עסקיים בפייסבוק, דפים וכרטיס עסק בווייז.

קידום ממומן הינו קמפיין הדורש ידע נרחב בתחום הקידום באינטרנט ואי ידיעה של פרמטרים מסוימים עלולה לעלות לנו הרבה כסף!! לכן בכל הקשור לקידום ממומן נדרש לפנות למקדם אתרים עם ידע וניסיון על מנת לקבל את התוצאות המרביות בעלויות מינימליות ככל שניתן תוך מיצוי התקציב בצורה היעילה ביותר.

קידום ממומן – כיצד זה עובד?

חבילת קידום ממומן בקראפטווב עובדת באופן הבא: אנו מבצעים מחקר מילות מפתח לקמפיין על מנת לאמוד את התנועה ומבצעים הערכת תקציב אופטימלית להשגת היעדים. יחד עם זאת אנו קובעים ביחד עם הלקוח את משך זמן הקמפיין וגם האם אנו מוגבלים בזמן או לחילופין ניתן לקדם בהתאם לגובה התקציב.

קובעים ביחד עם הלקוח את התקציב הנדרש והמתאים ובהתאם מקימים את קמפיין הפרסום בפלטפורמות הנבחרות. בהתאם אנו בוחנים מהם יעדי הקמפיין ומהן המטרות העיקריות אותן אנו רוצים להשיג ומפנים את הגולשים בהתאם לאתר הלקוח או לדף נחיתה ייעודי שמעוצב עבור הקמפיין.

קידום ממומן – יתרונות

היתרונות של פרסום באינטרנט בכל הפלטפורמות הם אדירים !! קודם כל הפרסום באינטרנט הינו מדיד ובכל זמן נתון אפשר לעקוב אחר הקמפיין ולראות האם הוא משיג את תוצאותיו ובהתאם לשנות ולעדכן באם נדרש. תוצאותיו של קידום ממומן הן מיידיות ורואים את המודעות באופן מיידי כך שאם עסק רוצה לקדם מבצע מהיר מעכשיו לעכשיו למשך זמן מוגבל זה פתרון מושלם!

את מסע הפרסום (בהתאם לפלטפורמות הנבחרות) ניתן לפלח לאזורים בארץ ובעולם, לפלח לטווח גילאים רצוי, תחומי עיסוק, מין ועוד… קידום ממומן מתאים לכל עסק ולכל מטרה אותה רוצים לקדם מיידית בהתאם לתקציב מוגדר מראש והיא מהווה נתח משמעותי מאוד בעולם הקידום והפרסום באינטרנט בכלל הן בגוגל והן ברשתות החברתיות.

כתיבת תגובה

רוצה לקדם את העסק שלך?

צור קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר משתלמת!