בלוג

הקמת אתר

craftweb-co-il-building-a-website
זמן קריאה: 2 דקות

הקמת אתר ומרכיביו, במאמר קצר זה ננסה להביא את הנקודות שעליהם נכתבו ספרים שלמים. וחשוב לזכור שעל מנת להקים אתר מצליח צריך לבחור בעל מקצוע שיודע לחשוב נכון ולראות את האתר עוד לפני שהוא נבנה, לראות איך הוא משרת את הלקוחות של האתר ואת מזמין האתר נאמנה.

כמו כל תחום ניתן להקים אתר לבד, לעתים התוצאות יהיו אף מרשימות אך ברוב המקרים האתר יראה בהתאם, שדרך אגב זה לא דבר רע, במיוחד גם מקובל אצל עסקים קטנים להקים את האתר שלהם לבד, הרבה לקוחות גם מבינים שעסק קטן יבנה אתר אצל בעל מקצוע בשלב מאוחר יותר ובתור התחלה יעשה זאת לבד.

הקמת אתר עבור המשתמש

הרבה עסקים חוטאים בכך שהם חושבים על האתר ככזה שצריך לשרת אותם, אנחנו צריכים תמיד לזכור שהאתר מיועד ללקוחות שלנו ולא לנו, אנחנו לא נשתמש בו אלא הלקוחות שלנו ולכן אנחנו תמיד צריכים לבנות אתר האתר לפי איך שהלקוחות שלנו צריכים אותו.

לאחר שקיבלנו את החשיבה הזו המקום של בעל האתר בהקמה הוא בבחירת התוכן, הגרפיקה והסרטונים שמייצגים את אתר האינטרנט שלו בצורה המיטבית ביותר. 

שילוב של חשיבה מהעין של הלקוח וייצוג האתר מהעין של מקים האתר תביא אותנו לבנות את האתר המושלם.

הקמת אתר

ראש גדול

הקמת אתר לא רק מצריך ידע טכני אלא גם חשיבה. לעתים לא רחוקות גם חשיבה מחוץ לקופסא. איך משיגים חשיבה כזו? על ידי איש מקצוע שכבר בנה אתרים ויודע להביא את כל הידע שהוא צבר במהלך הדרך עם כל הלקוחות שלו, להביא את כל הידע ללקוח החדש.

כמובן שהלקוח אינו פטור מחשיבה ומחקר של קהל היעד על מנת לבנות את האתר הכי טוב שהוא יכול עבור הגולשים שלו. ישנם המון מרכיבים בהקמת אתר שמאוד משפיעים על התוצר הסופי, החל מהתמונה הראשית שרואים כשנכנסים לדף הבית (שאגב, התמונה הזו יוצרת רושם ראשוני ולכן צריך לבחור את התמונה המייצגת את העסק בצורה המושלמת, גם היא לא מכילה בתוכה משהו שקשור קשר ישיר לעסק), דרך התוכן, הקופירייטינג וכלה ביצירת הקשר.

מערכת לניהול תוכן

כאשר אתם בוחרים את החברה שתבצע עבורכם הקמת אתר, חשוב לבחור חברה שיודעת לעבוד עם המערכת שבה היא מקימה לכם אתר האתר. ועוד חשוב שהמערכת הזו תהיה טובה, עמידה ופופולרית מספיק כדי שנוכל להפעיל אותה בעצמנו.

כתיבת תגובה

רוצה לקדם את העסק שלך?

צור קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר משתלמת!