בלוג

בניית אתרים לעסקים

cropped-craftweb-co-il-business-website-development.jpg
זמן קריאה: 2 דקות

בניית אתרים לעסקים הפכה עם השנים לפופולרית. אתר לעסק בימינו מעצים את התדמית העסקית, יותר ויותר עסקים חדשים וגם ותיקים מרשים לעצמם לבנות אתר לעסק שלהם, אתר תדמית או אתר חנות ולעתים גם אתרים עם פונקציונליות ענפה.

סוג של חובה עסקית

עם התקדמות הדורות נושא הדיגיטל תופס תאוצה ואנחנו חיים במצב שבו כל אחד מחובר לאינטרנט בצורה שוטפת, אם זה דרך טלפונים חכמים או דרך מחשבים ניידים ומחשבים אישיים. המשמעות של קידמה זו מבחינה עסקית היא שעסק צריך להיות איפה שהלקוחות הפוטנציאלים שלו נמצאים, אם בעבר בעל עסק היה צריך לדאוג לשלט בכניסה שיהיה יפה היום גם צריך לדאוג לנוכחות דיגיטלית יפה ומרשימה. לכן בניית אתר תדמית מרשים ללקוחות הפוטנציאלים אחראי על מיתוג העסק בעולם הדיגיטל. לקוחות קיימים, חדשים ופוטנציאלים נכנסים לבדוק באתר אודות העסק, על השירותים ומתרשמים מרמת ההשקעה של העסק באתר בדיוק כמו שמתרשמים מרמת ההשקעה של העסק בכל פרמטר אחר. ישנם פרמטרים רבים שיקבעו את רמת הרושם מול הגולש כמו הנוחות שימוש באתר, שמראה שמישהו חשב עליהם שיהיה להם גלישה נוחה, נראות מרשימה, בין אם זה אתר נקי ובין אם אתר עמוס גרפיקה ועוד שלל פרמטרים שצריך לחשוב עליהם ולבנות אסטרטגיה לבניית האתר המושלם לבית העסק. אתר תדמית לא מתחרה באתרים אחרים או באתרי תדמית של העסקים המתחרים, הוא צריך לשדר את פני העסק מבלי כמו שהעסק רוצה להיראות, וזה אומר שונה מאחרים ולא להיראות כמוהם. המידע באתר צריך להיות נגיש בקלות ולשרת את מטרת הגולש. כל זה ביחד יגרום לגולשים להיכנס לאתר, לשהות בו זמן סביר ולקבל תמונה על העסק ואם בניית האתר בוצעה נכון התמונה שהגולש מקבל גם תהיה מרשימה.

אתר מצליח לעסק

המטרה של אתר נקבעת בשלב האפיון הראשוני לפני בניית האסטרטגיה של האתר. אתר מצליח יכל להיות כזה שמשאירים בו פרטים עבור עסק מסוים, או אתר שדרכו מחדירים מותג חדש לעסק אחר. כל אחד ומטרותיו שלו, שיושגו באמצעות האתר העסקי.

חשוב לנתח את הצורך האמיתי של העסק לפני שניגשים לבנות את האתר על מנת לא לבצע עבודה שלא יהיה בה צורך מצד אחד ולהנות מבניה מהירה ומשרתת את המטרות מצד שני.

אתר מצליח הוא אתר שחשבו עליו, איך לסגנן אותו, איך לגשת לקהל הגולשים שלו, איך להשיג את המטרות שלשמן האתר נבנה בצורה הכי נוח, נכונה ויפה לגולש.

בניית אתר לכל גודל של עסק

עסקים בכל הגדלים יכולים וצריכים להפיק תועלת מבניית אתר, בנושא הזה דין פרוטה כדין מאה, עסק בכל גודל, קטן כגדול יכול לבנות אתר שישרת את מטרותיו, כמובן שעם גדילת העסק המטרות עשויות להשתנות וכך גם אתר העסק, במקרה הקלאסי בשלבי ההתחלה (עסק קטן) אתר אינטרנט עסקי אמור להשיג לקוחות פוטנציאלים, בהמשך (עסק בינוני) לשרת לקוחות קיימים ולבסוף למתג את העסק (עסק גדול)

לכן חשוב להתחיל עם בניית האתר מוקדם ככל הניתן ולא לדחות את הנושא הזה לשלבים מאוחרים, כי בכל שלב במחזור החיים העסקי אפשר להשיג את מה שהעסק צריך דרך אתר אינטרנט.

כתיבת תגובה

רוצה לקדם את העסק שלך?

צור קשר עוד היום וקבל הצעת מחיר משתלמת!